Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

İletişim

Giriş

 

Kriminal Daire Başkanlığı
+90 (312) 462 92 51 (idari büro) / +90 (312) 462 92 52 (idari büro)  / +90 (312) 462 93 00(özel kalem) 
 
+90 (312) 462 92 53
kdb@egm.gov.tr

Kriminal Daire Başkanlığı EGM Gölbaşı Yerleşkesi Gölbaşı / Ankara

 

Adana KPL Müdürlüğü
+90 (322) 256 46 86
+90 (322) 256 46 96
adana@kpl.gov.tr
100.Yıl Mahallesi Fazlı Meto Bulvarı No.10 Çukurova/Adana​
www.kpl.pol.tr/adana

 

Ankara KPL Müdürlüğü
+90 (312) 462 95 02
+90 (312) 462 94 29​
ankara@kpl.gov.tr
Ankara Kriminal Polis Laboratuvarları Müdürlüğü EGM Gölbaşı Yerleşkesi 06830 Gölbaşı / Ankara
www.kpl.pol.tr/ankara

 

Antalya KPL Müdürlüğü​
+90 (242) 325 54 14 - +90 (242) 325 88 77
+90 (242) 325 88 77
antalya@kpl.gov.tr
 Konuksever Mahallesi 821 Sokak 07010 Muratpaşa / Antalya
www.kpl.pol.tr/antalya

 

Bursa KPL Müdürlüğü
+90 (224) 245 86 36
+90 (224) 245 80 23
bursa@kpl.gov.tr
29 Ekim Mahallesi Doğan AVCIOĞLU Caddesi No:28 16120 Nilüfer / Bursa​
(Özlüce Metro İstasyonu Yanı)
www.kpl.pol.tr/bursa

 

Diyarbakır KPL Müdürlüğü


+90 (412) 226 34 11 
 
+90 (412) 226 34 19 GSM : +90 (505) 318 21 46​
diyarbakir@kpl.gov.tr
Peyas Mahallesi Selahattin Eyyübi Bulvarı No.10 Kayapınar/ Diyarbakır
www.kpl.pol.tr/diyarbakir

 


 


 

Erzurum KPL Müdürlüğü
+90 (442) 342 44 02
+90 (442) 342 44 02
erzurum@kpl.gov.tr
Erzurum KPL Müdürlüğü Çat Yolu Üzeri / Erzurum
www.kpl.pol.tr/erzurum

 


 


 

İstanbul KPL Müdürlüğü​
+90 (212) 636 17 66 /+90 (212) 636 17 65
+90 (212) 636 23 97
istanbul@kpl.gov.tr
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Caddesi Hizmet Binası A Blok Kat:7 PK:34323 Fatih/İstanbul
www.kpl.pol.tr/istanbul







İzmir KPL Müdürlüğü
+90 (232) 448 4421 /+90 (232) 448 4422 /+90 (505) 318 35 82
+90 (232) 487 87 99
izmirkpl@egm.gov.tr
Erzene Mah. Hasan Ali Yücel Caddesi. No.9
Evka-3 
Bornova İzmir ​
www.kpl.pol.tr/izmir





Kayseri KPL Müdürlüğü
+90 (352) 339 98 37  / GSM: 0505 318 38 00
+90 (352) 339 20 60​
kayseri@kpl.gov.tr
Erkilet Bulvarı No:12 38090 Kocasinan / Kayseri
www.kpl.pol.tr/kayseri







Samsun KPL Müdürlüğü
+90 (362) 230 84 15 /+90 (505) 318 55 33
+90 (362) 230 84 32
samsun@kpl.gov.tr
Yeşildere Mahallesi Anadolu Bulvarı No.1 Atakum/Samsun
www.kpl.pol.tr/samsun

​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​

  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Polis Eşleri Kaynaşma - Yardımlaşma Derneği
  • UPEM
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Polis Radyosu